ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Політика конфіденційності містить пояснення про те, як використовується інформація, яку Ви нам надаєте.

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернеті була максимально приємною і корисною і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей. SiteOn вважає своїм обов'язком захищати конфіденційність персональних даних клієнтів, які можуть бути ідентифіковані будь-яким чином. Поправки до цієї Політики конфіденційності будуть розміщені на Сайті і / або в Сервісах і будуть дійсними відразу після публікації. Ваше подальше використання Сервісів після внесення будь-яких поправок в Політиці конфіденційності означає Ваше прийняття даних змін.

1. Яка інформація збирається на сайті?
Ми збираємо такі Дані: ім'я та прізвище; e-mail, телефон та адреса (у разі, якщо ми висилаємо товари поштою); загальні статистичні дані. Персональні дані, зібрані під час реєстрації (або в будь-який інший час) використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана третім сторонам.


Ми регулярно готуємо актуальні інформаційні продукти (як платні, так і велика кількість безкоштовних). Крім того, ми можемо проводити опитування для з'ясування Вашого думки про наших продуктах, а також Ваших побажань. Перед тим як надати нам чужі персональні дані, обов'язково отримаєте дозвіл відповідних осіб. Переконайтеся, що ви надаєте правильні і точні відомості. Ми збираємо інформацію такими способами: в момент підписки користувача на одну або кілька наших служб розсилок; в момент оформлення замовлення у нас на Сайті і / або в Сервісах; в індивідуальному порядку при проходженні однієї або декількох наших освітніх програм.

2. З якою метою збирається Ваша персональна інформація?

Ім'я використовується для звернення особисто до Вас, а Ваш e-mail для відправки Вам листів розсилок, новин тренінгу, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.
Дані використовуються для надання Вам інформаційних продуктів і послуг, а також проведення опитувань з метою визначення інформації, яка Вам потрібна; для обробки Ваших запитів в службу підтримки.
Для розсилки новин, дозволених чинним законодавством або відповідно до Ваших побажань (див. Нижче розділ «Відмова від підписки»).
Для розсилки службових повідомлень (наприклад, якщо Ви забули свій пароль - стосовно продуктів, що містять пароль).
Для запобігання та виявлення шахрайства та незаконного використання моїх продуктів або послуг.
Як до нас потрапляють Ваші дані?
На Сайті www.siteon.com.ua і / або в Сервісах проекту SiteOn використовуються куки (Cookies) і дані про відвідувачів сервісу Yandex Metrika, Google Analytics.
Це дані про дії відвідувачів з метою поліпшення змісту Сервісів, поліпшення функціональних можливостей і, як наслідок, створення якісного контенту для відвідувачів.
Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера, блокувати всі файли cookie браузером. Врахуйте при цьому деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.
3. Як захищається Ваша інформація?

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Таким чином, ми захищаємо Вас від крадіжки, несумлінного використання, несанкціонованого доступу до Вашої персональної інформації, знищення, перекручення. Команда SiteOn дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на організацію операцій з особистою інформацією. Вони включають всі необхідні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернеті.

У той же час ми не можемо гарантувати абсолютного усунення ризику несанкціонованого зловживання персональною інформацією. Переконливо просимо Вас найуважнішим чином підійти до зберігання паролів до облікових записів і не повідомляти їх кому-небудь ще (в разі, якщо мова йде про продукти, що містять паролі доступу). Негайно зв'яжіться з нами, якщо стане відомо про будь-яке порушення інформаційної безпеки (наприклад, несанкціоноване використання вашого пароля).
Для зв'язку з адміністратором сайту з будь-яких питань ви можете написати лист на e-mail: info@siteon.com.ua