Отзывы

reviews
Марія Левченко

Марія Левченко

twistshake.com.ua

Twistshake

Сайт-каталог

Ми звернулися в SiteOn для розробки сайту шведського виробника дитячих товарів для годування Twistshake. Сайт з дитячою продукцією обов’язково повинен мати гарний дизайн та зручний функціонал. Ми відразу зрозуміли, що знаходимося в надійних руках. Було швидко розроблено чіткий план дій,  і в обіцяний термін ми отримали зручний сайт із урахуванням ключових трендів дизайну. Було приємно, що усі наші побажання були враховані. Розроблений сайт став невід’ємною частиною просування бренду Twistshake на теренах України. Наші маленькі покупці дуже вам вдячні.

Ірина Пащук

Ірина Пащук

babyhit.ua

Babyhit Project

Интернет-магазин

Ми замовили SiteOn досить складний проект інтернет-магазину під значний обсяг товарів, та з великою кількістю інтеграцій із зовнішніми системами. Висловлюємо подяку спеціалістам компанії за професійне відношення та креативний підхід. Наше замовлення було виконано в обумовлений термін та без жодних зауважень. Бажаємо вам успіхів і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Євген Дашкеєв

Євген Дашкеєв

x-lander.com.ua

X-Lander

Сайт-каталог

Завдяки якісній та оперативній роботі команди SiteOn ми отримали сайт з сучасним дизайном. Сайт польського виробника X-lander, створений спеціалістами SiteOn, дозволив нам не тільки якісно представити покупцям продукцію польського виробника, але і автоматизувати такий важливий процес, як гарантійне обслуговування наших візочків. Ми переконалися, що компанія може справлятися із завданнями будь-якої складності, і хочемо зазначити, що наша співпраця була взаємовигідною та приємною.

Максим Курас

Максим Курас

kvartal-concert.com

Квартал Концерт

Корпоративный сайт

Компанію SiteOn мені порекомендували знайомі. Нашій команді постійно доводиться створювати багато проектів у мережі, додавати сервіси та функції до вже існуючих. Кожного разу я стикався із байдужістю розробника до наших термінових завдань, його зайнятість, неможливість зв’язатися по телефону, захмарні ціни. Але виявилось, що існує команда, яка настільки любить свою справу, що процес створення проектів став легким та плідним. Після запуску проекту люди нікуди не зникли, завжди на зв’язку та готові допомогти. Дякую за якісну роботу, постійний зворотній зв’язок та зрозумілі ціни!

Вячеслав Тоцький

Вячеслав Тоцький

mima.com.ua

Mima

Сайт-каталог

Дуже вдячні за співпрацю. Нам сподобався ваш креативний та водночас раціональний підхід до завдання. Ви вмієте вислухати замовника та зрозуміли потреби наших клієнтів. Сайт mima.com.ua було створено з метою надання максимум інформації про товари преміум-сегмента. Для нас особливо важливо було гідно представити досить дорогий іспанський бренд. Команда SiteOn блискуче впоралася із завданням. Це дало можливість познайомити мам України із зручними та якісними візочками Mima.

© 2018 Компания SiteOn